PODLAHY
Zda se vám v interiéru dobře bydlí nebo pracuje, do značné míry záleží na podlaze. Právě podlaha určuje ráz celé místnosti a přizpůsobuje se jako první účelu prostoru. Nabízíme proto mnoho druhů podlahy do vašeho domu, bytu, kanceláře či kamkoli jinam. Neváhejte navštívit naše podlahové studio, kde vám rádi poradíme, jaký druh podlahy je právě pro vás nejlepší.

Naším hlavním cílem jsou spokojení zákazníci, proto nabízíme kompletní podlahářský servis. Zajistíme vám celkovou dodávku kvalitních podlah QUICK-STEP – LAMINÁT, LIVYN, PARQUET, dřevěných podlah ATELIER PARKET, PLANET PARKET. V našem sortimentu naleznete holandská lina NOVILON, NOVILUX, dále také MARMOLEUM - HOME ( metráž), MODULAR (dílce), CLICK ( dílce - plovoucí systém) a samozřejmě různé druhy zátěžového PVC GERFLOR,TARKETT. Vinylové podlahy od českého výrobce FATRA – FATRACLICK, THERMOFIX, IMPERIO, VEPO. Korkové a vinylové podlahy od portugalského výrobce WICANDERS – VINYLCOMFORT, DECOLIFE, HYDROCORK, PREMIER REAL.

Na objednávku poskytujeme také moderní koberce v metráži, obšívané kusové koberce s atraktivními vzory, hrací koberce pro děti, rohože a mnoho dalšího. V rámci podlahářských prací vám provedeme také přípravné práce, jako je stěrkování (nivelace) betonů a jejich následné případné broušení.

Nabízíme pouze produkty od evropských výrobců té nejvyšší kvality, prohlédněte si i vy náš sortiment podlah.


MATERIÁLY

QUICK-STEP – plovoucí laminátová podlaha

Laminátové podlahy jsou velmi oblíbené zejména pro svůj atraktivní vzhled a vlastnosti. Laminátové podlahy QUICK-STEP jsou díky nejnovější technologii ochrany proti poškození (Scratch Guard) až desetkrát odolnější proti mikroškrábancům než běžné laminátové podlahy. Krásu vaší podlahy si tak můžete užívat týdny, měsíce a roky. Laminátové podlahy QUICK-STEP vás nadchnou zejména rychlou instalací, kvalitou materiálu i zpracování. Laminátové podlahy QUICK-STEP jsou zvláště vhodné pro alergiky, nabízí hygienický snadno udržovatelný povrch vaší podlahy. Dalšími výhodami jsou také antistatický povrch, odolnost vůči působení slunečního záření. Laminátové podlahy QUICK-STEP jsou vhodné také pro podlahové vytápění i chlazení. QUICK-STEP vás okouzlí zejména množstvím různých designů, ze kterých můžete vybírat. Neváhejte a vstupte i vy do světa QUICK-STEP inspirovaného přírodou a vyberte si přirozenou podlahu, která vás okouzlí.


QUICK-STEP – vinylová podlaha LIVYN

Vinylová podlaha LIVYN představuje ideální řešení podlah, vinylové podlahy jsou pohodlné, kvalitní a vy si je zamilujete také díky přirozenému dřevěnému vzhledu, kterého si můžete užívat zároveň s praktickými výhodami syntetické podlahy. Vinylové podlahy LIVYN jsou vysoce odolné proti poškrábání, vodotěsné a navzdory velmi malé tloušťce dobře tlumí kročejový hluk a zvyšují tak pohodlí vašeho domova. Díky unikátní povrchové úpravě můžete intenzivně žít a užívat vaši vinylovou podlahu, která s vámi bude držet krok. Vinylové podlahy LIVYN se vyznačují výbornou tepelnou vodivostí, jsou tedy vhodné pro podlahová vytápění i chlazení. Vyberte si i vy některý z mnoha moderních dekorů vinylové podlahy a proměňte váš interiér v útulný domov.


FATRA – vinylová podlaha THERMOFIX

Vinylové podlahy THERMOFIX jsou velmi oblíbené zejména pro svou schopnost zpříjemnit bydlení. Vytvářejí útulné a přitom zdravé a hygienické prostředí vhodné i pro alergiky. Podporují moderní životní styl a dokonale ladí s představou příjemného domova. Vinylové podlahy THERMOFIX jsou složeny z několika důležitých vrstev, nechybí mezi nimi skelné rouno ani ochranná nášlapná vrstva s mechanickým dezénem, který imituje přírodní materiál. Díky své konstrukci se vinylové podlahy THERMOFIX snadno udržují, jsou odolné a opticky skvěle nahrazují přírodní materiály jako dřevo nebo kámen.


FATRA – plovoucí vinylová podlaha FATRACLICK

Nabízíme vysoce kvalitní plovoucí vinylové podlahy FATRACLICK, které nabízí unikátní kombinaci různých druhů podlahových krytin. V konstrukci naleznete designový vinyl, MDF a také korek, díky tomu má podlaha perfektní praktické vlastnosti a plní také designovou roli. Bezesporu je její velkou předností systém spojování podlahových dílců bez použití lepidel pomocí zacvakávacích zámků. Vyberte si i vy některý z luxusních dekorů dřeva a zútulněte si váš interiér stylovou plovoucí vinylovou podlahou.


BYTOVÉ PVC PODLAHY NOVILON

V poslední době se stávají velmi moderními bytová PVC. PVC podlahy jsou vysoce trvanlivé, odolné proti odření a poškrábání. Skládají se z několika vrstev, rubová strana je tvořena měkkou mechanickou pěnou LDF, která zaručuje především tepelnou a zvukovou izolaci. Další vrstvou je skelné rouno, které zajišťuje rozměrovou stálost PVC, potom následuje vrstva s potiskem krytá čirou nášlapnou vrstvou, ta PVC chrání před vyblednutím, poškrábáním a tvoří protiskluzovou povrchovou úpravu. Výhodou PVC podlahy je velké množství různých vzorů, můžete si pořídit PVC s dekorem přirozené dřevěné podlahy, dlažby a dalších povrchů. PVC podlahy vás jistě potěší také snadnou údržbou. Díky nejnovějším technologiím a povrchovým úpravám, které dodávají PVC podlaze matný vzhled, si můžete užívat realistického designu a prvotřídních vlastností podlahy za příjemné ceny.


NOVILON – NOVA

PVC podlahy NOVA jsou určeny pro pohodlné bydlení, poskytují nejlepší komfort v nadčasových klasických dekorech. Tato unikátní podlahová krytina je určena zejména pro interiéry, které jsou určeny k bydlení, okouzlí vás svými vlastnostmi a především designem. Vyberte si i vy z kolekce reálných dekorů PVC podlah NOVA a přizpůsobte si váš interiér pro pohodlné bydlení.


NOVILON – VIVA

Každý má jinou představu o příjemném vzoru podlahy, PVC podlahy VIVA přináší velký výběr PVC podlah přirozeného vzhledu. Stačí si vybrat ten nejlepší design pro vás. Použijte PVC podlahy NOVILON a každá místnost bude mít svou duši a to vše ve skvělém poměru kvality a ceny.


NOVILUX – TRAFFIC

Pro náročnější prostředí byly vyvinuty podlahové krytiny zátěžové. Kvalitními vlastnostmi, odolností a dlouhou životností se pochlubí zátěžové PVC TRAFFIC, které je vhodné pro domácí i komerční využití. Spolehněte se na působivý design spojený s kvalitními praktickými vlastnostmi.


FLOTEX – SAMETOVÝ VINYL

Sametový vinyl FLOTEX je unikátní podlahová krytina kombinující ty nejlepší vlastnosti koberců a hladkých podlahových krytin. Nabízíme kolekci veselých barev v pestrých vzorech, které prosvětlí každý interiér.


MARMOLEUM – přírodní linoleum ( FORBO )

Pokud si potrpíte na přírodní materiály, nechte si doma položit podlahy z přírodního linolea – marmolea. Hlavní složkou marmolea je lněný olej, do kterého se přidává borovicová pryskyřice, dřevitá moučka, vápenec a přírodní pigmenty, vzniklá směs se potom lisuje na jutovou textilii. Marmoleum je přírodní podlahová krytina, která je po všech stránkách ekologická a překvapí vás řadou dalších výtečných vlastností. Marmoleum je podlahová krytina vhodná pro alergiky a také astmatiky, přirozenou cestou zabraňuje množení mikroorganismů, je přirozeně antistatická a díky povrchové úpravě na vodní bázi je velmi odolná a snadno se udržuje. Marmoleum je vhodné pro použití také v místnostech s podlahovým vytápěním. Marmoleum je navíc také vysoce variabilní, nabízí širokou paletu barevných kombinací a vzorů, snadno lze vytvořit podlahové obrazce podle vašich přání - MARMOLEUM HOME (metráž), MARMOLEUM MODULAR ( dílce), MARMOLEUM CLICK ( plovoucí systém).


KORKOVÉ A VINYLOVÉ PODLAHY WICANDERS - AMORIN

Korkové a vinylové podlahy WICANDERS - AMORIN - Portugalsko - do ČR dováží firma Likor.

Díky těmto podlahám máte doma více tepla, korek totiž pomalu přenáší energii. Když se korku dotknete chodidlem, dlaní nebo si na něj lehnete, zůstane dlouho teplý. Teplo se z něj neztrácí a pocit tepla je znatelný ihned. V místnosti, kde jsou korkové podlahy, zůstává teplo mnohem déle, protože neodchází do betonu, dlažby nebo do materiálu, který teplo nedrží.

Podlahové topení a korková podlaha - ANO nebojte se toho. Korek je dobrý izolant – proto se déle nahřívá, ale díky tomu v něm vydrží teplo mnohem déle i po vypnutí podlahového topení. A budete překvapeni, že se díky této podlaze šetří i náklady na vytápění.

Korkové podlahy nám poskytují také více pohodlí pro naše tělo a klouby obzvláště.

Korkové podlahy jsou příjemné i pro bosé nohy, jsou teplé, absorbují hluk, jsou voděodolné, vhodné pro alergiky. Při chůzi po korku máte pocit příjemné měkké odolné podlahy a tepla. A pro ty, kteří se před pokládkou podlahy do svého domova zajímají o vliv materiálu na zdraví, korek neobsahuje žádné ftaláty. Zdravější a příjemnější podlahu v jednom budete hledat jen těžko. Korkové podlahy = zdraví a více pohodlí pro vaše tělo a domov.

HYDROCORK- plovoucí vinylová podlaha s korkovým jádrem + keramický lak.

Absolutní novinka v plovoucích podlahách. Přírodní korek ve spojení s vinylem = dokonalá podlaha:
- Plovoucí voděodolný systém
- Tloušťka 6mm - CORKTECH technologie
- Ideální pro rekonstrukce
- Nový systém komrese ve spojení zámků
- Snadná a rychlá pokládka
- Více tepla - více ticha - pohodlnější chůze - více tělesné pohody - větší odolnost proti nárazu


Vinylové podlahy PREMIER REAL - AMORIN je tou pravou ekologickou volbou. Korek, který se pro výrobu používá, je přírodní materiál pocházející z udržitelného zdroje. Loupání korkové kůry probíhá ručně, několikrát za života stromu, aniž by byl strom jakkoliv poškozen. Podlaha je navíc vyrobena bez škodlivých ftalátů, čímž přispívá k čistšímu ovzduší. Podlahy PREMIER REAL poskytují opravdový komfort díky 2,75 mm silné vrstvě korku, která je v podlaze integrována. Podlaha je tak pro chůzi velmi pohodlná a teplá. Korek navíc omezuje kročejový hluk, takže je podlaha také velmi tichá. Na spodní straně podlahy je druhá vrstva korku, tzv. korková podložka tloušťky 1,3 mm, která působí jako další kročejová a tepelná izolace. V souladu s aktuálními trendy na trhu nabízí řada PREMIER REAL dekory dřeva a kamene , které jistě zaujmou široké spektrum zákazníků.Povrchová úprava HPS - High Performance Surface s 0,55 mm nášlapnou vrstvou extra tvrdou, která je speciálně navržena pro vysoké zatížení, která je kombinována s technologií nanočástic. Plovoucí podlaha PREMIER REAL má celkovou tloušťku 10,5 mm ( 4 mikro sražené hrany)

Garance výrobce pro obytné prostory 25 let a pro komerční 15 let.


V našem sortimentu jsou také dveře od výrobce: DRE, ERKÁDO, INVADO, PORTADOORS, VERTE. Do našeho sortimentu jsme zařadili také profesionální stínící techniku (žaluzie, sítě do oken), aby váš interiér byl skutečně dokonalý.

SLUŽBY

Naše zakázky vyřizujeme v nejkratších možných termínech. Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám vyjdeme vstříc, poradíme a domluvíme se na možném termínu realizace. Stejně rychle reagujeme i na vaše podněty, návrhy a připomínky.


Nabízíme kompletní podlahářský servis pro:

Plovoucí laminátové a dřevěné podlahy - QUICK-STEP, EGGER, ATELIER PARKET
Dřevěné dvouvrstvé, třívrstvé podlahy - PLANET PARKET
Korkové a vinylové podlahy - LIKOR - WICANDERS
Holandská lina - NOVILON, NOVILUX
Bytová lina - TARKETT, GERFLOR, IVC GROUP
Zátěžová PVC - FATRA , TARKETT, GERFLOR
FORBO - MARMOLEUM: HOME, MODULAR, CLICK
Vinylové podlahy QUICK-STEP - LIVYN, FATRACLICK, THERMOFIX, IMPERIO, VEPO, DESING ART, DESING LINE, FLOTEX
Živé podlahy – TERMOPLASTICKÝ POLYURETEN - EGGER
Koberce na objednávku v metráži
Kusové koberce obšívané
Hrací koberce pro děti
Rohože


Dále také

Prodej a montáž DVEŘÍ od výrobců: DRE, INVADO, PORTADOORS, VERTE, ERKADO
Stínící technika (žaluzie, sítě do oken)
Interiérové doplňky


7 důvodů proč u nás:

VSAĎTE NA PRVOTŘÍDNÍ SLUŽBY
Znalosti a zkušenosti
Důraz na efektivitu
Rozumná cena
Kvalita
Prvotřídní materiály
Zákaznický servis
Špičkový design
Kvalitní materiály pro vás
MATERIÁLY JSOU NA PRVNÍM MÍSTĚ
Pro maximální výsledný efekt je zapotřebí využít vždy těch nejkvalitnějších materiálů ve spojení s profesionálním provedením. U nás najdete obojí.


7 důvodů proč u nás:
VSAĎTE NA PRVOTŘÍDNÍ SLUŽBY
Znalosti a zkušenosti
Důraz na efektivitu
Rozumná cena
Kvalita
Prvotřídní materiály
Zákaznický servis
Špičkový design
Kvalitní materiály pro vás
MATERIÁLY JSOU NA PRVNÍM MÍSTĚ

Pro maximální výsledný efekt je zapotřebí využít vždy těch nejkvalitnějších materiálů ve spojení s profesionálním provedením. U nás najdete obojí.

Design & kód: Seokvalitně
Copyright © 2013 - 2024 Všechna práva vyhrazena.