Návrh interiéru
Chystáte se rekonstruovat svůj dům, byt či kancelářské prostory? Potřebujete s rekonstrukcí poradit? Ráda pro vás za velice nízkou cenu vytvořím kompletní návrhy všech druhů interiérů dle vašich představ a nejmodernějších trendů. Mojí prioritou je vytvořit interiér dle vašich představ a finančních možností tak, aby výsledek odpovídal vašim snům, splnil vaše představy a působil jako harmonický celek.

Přenesu vaše představy do 3D návrhu a vy si tak můžete prohlédnout interiér před realizací. Standardně vytvořím 2 návrhy řešení s vizualizacemi ve 3D. Vybranou variantu technicky dokončím a v případě výroby nábytku na zakázku připravím technickou dokumentaci.

Nabízím profesionální řešení interiérů, maximální využití prostor, individuální přístup a možnost konzultace s vámi vybranými řemeslníky.

V případě potřeby jsem vám k dispozici také při proměně prostoru při zachování stávajícího nábytku. Výběrem vhodných barev, doplňků a správným rozmístěním nábytku můžeme za minimální náklady vytvořit zcela nový, sladěný a funkční interiér.

Ukázky 3D vizualizací
Kuchyňské linky s jídelním koutem Koupelny Obývací pokoje Návrh svatebního apartmá pro zámek ve Světlé nad Sázavou Veřejné interiéry Ložnice a dětské pokoje
Služby

Návrhy interiérů a exteriérů
- soukromý interiér (kuchyně, koupelny, obývací pokoje, ložnice, dětské pokoje, půdní vestavby, rekonstrukce...) - veřejný interiér (kanceláře, restaurace, ordinace, kavárny, provozovny kadeřnictví, kosmetiky...) - fasády

Poradenství

7 důvodů proč u nás:
VSAĎTE NA PRVOTŘÍDNÍ SLUŽBY
Znalosti a zkušenosti
Důraz na efektivitu
Rozumná cena
Kvalita
Prvotřídní materiály
Zákaznický servis
Špičkový design
Kvalitní materiály pro vás
MATERIÁLY JSOU NA PRVNÍM MÍSTĚ

Pro maximální výsledný efekt je zapotřebí využít vždy těch nejkvalitnějších materiálů ve spojení s profesionálním provedením. U nás najdete obojí.

Design & kód: Seokvalitně
Copyright © 2013 Všechna práva vyhrazena.